Aktualności

aplikacja

Jak zamówić taksówkę bez dzwonienia?

Szybki rozwój technologii, a w szczególności telefonów komórkowych, stwarza wiele nowych możliwości. Dzięki stałemu dostępowi do internetu i technologii GPS, możemy zamówić bilety, posiłek, a także taksówkę. Dzięki dedykowanej aplikacji, zamawianie taksówki jest bajecznie proste.

Zamów taksówkę przez aplikację

Jeszcze do niedawna standardem było zamawianie taksówki przez telefon – dzwoniąc do centrali. Dziś niemal każdy z nas posiada smartfon, który swoimi możliwościami już dawno dogonił komputery osobiste. Komfort  Klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego też stworzyliśmy wygodną aplikację na telefony z systemem Android, dzięki której możesz zamówić taksówkę w Krakowie i okolicach. Aby z niej skorzystać wpisz „Taxi Kraków 919″ w wyszukiwarce Google Play i ściągnij aplikację. Po uruchomieniu aplikacji ustalasz miejsce, z którego chcesz, aby Cię odebrała taksówka lub wybierasz lokalizację z listy ulubionych adresów. A co w przypadku, gdy nie znasz swojej dokładnej lokalizacji? Żaden problem, możesz wykorzystać lokalizację GPS, dzięki której będziemy wiedzieli gdzie dojechać. Pozycja taksówki jest na bieżąco pokazywana za pośrednictwem aplikacji. Przy użyciu aplikacji, możesz też określić dodatkowe wymagania, jak taxi van, płatność kartą czy taksówkę z fotelikiem dla dziecka. Proste, prawda?

Zamawianie taksówki przez internet

Równie wygodną opcją oferowaną przez Radio Taxi 919 jest zamówienie taxi przez internet za pośrednictwem naszej strony internetowej. Podajesz dzień, godzinę, miejsce odbioru i preferowany sposób płatności. Następnie na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem. Potwierdzasz zamówienie i to wszystko! Możesz też zamówić odbiór z portu lotniczego Kraków-Balice. Jest to równie proste – podajesz termin, godzinę przylotu i numer lotu bądź kierunek. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zamówił taksówkę z kilkudniowym wyprzedzeniem. Będziemy na Ciebie czekać.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas