Imprezy okolicznościowe

Oferujemy transport powiązany z imprezami okolicznościowymi. Podejmujemy się obsługi szkoleń, sympozjów, zjazdów i konferencji. Mogą też zlecić nam Państwo przewóz dzieci i młodzieży, gdy organizowany jest szkolny wypad do kina, teatru albo muzeum. To jednak nie wszystko – oferujemy bowiem i dalsze podróże, takie jak wycieczka do Zakopanego czy wypad w inne atrakcyjne miejsce, które położone jest stosunkowo blisko Krakowa.

Stanowimy wparcie również przy okazji okolicznościowych imprez rodzinnych. Wesela, rocznice, chrzty, komunie, ale też pogrzeby to sytuacje, w których mogą Państwo na nas liczyć. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy pojazdy najwyższej klasy. Warto również podkreślić, że współpracują z nami jedynie doświadczeni kierowcy, którzy nie tylko doskonale radzą sobie na drodze, ale cechuje ich również nienaganna kultura osobista i obycie, dzięki któremu podróż będzie nie tylko komfortowa i bezpieczna, ale też przyjemna.

Dodajmy tylko, że świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm i podmiotów publicznych. Serdecznie polecamy szerszą, długofalową współpracę, dzięki której będziemy mogli zaoferować Państwu jeszcze atrakcyjniejsze warunki finansowe.

TRANSPORT KRAJOWY I ZAGRANICZNY

TRANSPORT GRUPOWY

BEZPIECZNY PRZEJAZD

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas