obraz box

Biznes

Radio Taxi 919 to nie tylko profesjonalny przewóz osób i transport bagażowy, a także rozbudowana oferta dla firm oraz różnego rodzaju instytucji. W ramach usług taxi dla firm oferujemy profesjonalny i całkowicie bezpieczny system przejazdów bezgotówkowych. Nasza platforma to narzędzie intuicyjne i pełne funkcjonalności dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Dbamy o najwyższy poziom zabezpieczeń przetwarzanych danych. W pełni chronimy informacje o przejazdach czy rozliczeniach, a zarządzanie przejazdami nigdy nie było tak proste jak teraz. Dokumenty bezgotówkowe przypiszesz do działów, centrów kosztowych czy konkretnych Pracowników.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom wysoki komfort przejazdu oraz bezpieczeństwo. Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia i licencje, a także wieloletnie doświadczenie. Ponadto odznaczają się wysoką kulturą osobistą i są w stanie zrealizować wszystkie usługi w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy elastyczni i solidni oraz oferujemy szeroki zakres usług odpowiadających na zróżnicowane potrzeby i wymagania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z firmą.

Bezgotówkowy przewóz osób

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przedsiębiorców, którzy często korzystają z taksówek. Nasze TAXI osobowe dla firm zapewnia wygodne przejazdy dla Pracowników i Gości, jednocześnie umożliwiając korzystne rozliczanie się. Już nie będą Państwo musieli płacić osobno za każdy kurs! Wszystkie przejazdy będą bezgotówkowe, a raz w miesiącu dostarczymy fakturę zbiorczą. Korzystając z naszej oferty dla firm zawsze mogą Państwo liczyć na punktualność, komfort na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny.

Głównym atutem naszej korporacji, który zasługuje na szczególną uwagę jest profesjonalny system przejazdów bezgotówkowych. W skład systemu wchodzą:

Karta klienta

wygodne i bezpieczne rozwiązanie w formie plastikowej karty magnetycznej, która rozliczana jest fakturą VAT za wykonane usługi w miesięcznym okresie rozliczeniowym. Dzięki szczegółowemu zestawieniu dołączanemu do niej dajemy możliwość pełnej weryfikacji kwoty wskazanej na fakturze.

Elektroniczny bilet taxi

specjalny kod generowany przez system, który należy użyć w celu dokonania bezgotówkowej płatności za kurs. Dedykowany Pracownikom nieposiadającym Karty klienta bądź Gościom Państwa firmy. Bilet może zostać wydrukowany, jednak najbardziej uniwersalny jest w formie elektronicznej.

Panel administracyjny

system raportowy, w którym transakcje bezgotówkowe pojawiają się bezpośrednio po ich zrealizowaniu. Dostęp do systemu online umożliwia bieżące monitorowanie wydatków i aktywności kart oraz biletów używanych przez Państwa Pracowników. Panel administracyjny pozwala dodatkowo na zarządzanie kartami, limitami nałożonymi na karty, generowanie biletów i zarządzanie nimi, generowanie raportów, dostęp do faktur i płatności oraz możliwość rozliczania kosztów transportu według działów.

Usługi przewozu osób realizujemy zarówno na terenie Krakowa, jak i innych polskich miast.

Podpisz umowę

obraz

Karta klienta i bilet taxi

W ramach umowy mogą się Państwo posługiwać się różnego rodzaju dokumentami bezgotówkowymi. Dwa główne z nich to Karta klienta i bilet taxi.

Karta to wygodne i bezpieczne rozwiązanie w formie plastikowej karty magnetycznej. Każdą kartę można przypisać konkretnemu Pracownikowi, jednocześnie ograniczając liczbę lub sumę kosztów zrealizowanych przejazdów.

Oferowane przez system bilety taxi to specjalne kody, służące do jednorazowego przejazdu. Dedykowane są szczególnie dla osób, które nie posługują się na stałe kartami klienta. Doskonale sprawdzają się w przypadku przesyłek lub w ramach rozmaitych projektów. Wygenerowany bilet może zawierać dodatkowy opis, w którym znajdą się np. dane osoby, której został przekazany lub inne wybrane przez Klienta informacje. Bilet uprawniający do korzystania z taxi dla firm można wydrukować lub wysłać w formie wiadomości e-mail.

Przejazdy rozliczymy zbiorczą fakturą VAT za wykonane usługi w miesięcznym okresie rozliczeniowym.

Ogólnopolska Sieć TAXI POLSKA

Jesteśmy grupą przedsiębiorców z różnych miast Polski. Każdy z nas prowadzi na swoim lokalnym rynku własną korporację taksówkową. Mamy różne logotypy, różnie się nazywamy, ale łączy nas wspólna dewiza: Odpowiedzialność w Biznesie. Najlepsze korporacje w Polsce zjednoczone dla Twojego bezpieczeństwa.

Taxi Polska skupia obecnie 30 korporacji taxi z różnych miast na terenie całego kraju. Wszystkich nas obowiązują te same standardy usług i jednakowa, zoptymalizowana oferta. Usługi bezgotówkowe wszystkich korporacji sieci Taxi Polska oparte są bowiem o wspólny system rozliczeń. Dzięki temu Klient biznesowy może podpisać umowę na obsługę bezgotówkową w dowolnym mieście i korzystać z usług na terenie całego kraju. W każdej korporacji sygnowanej znakiem jakości Taxi Polska honorowane będą jego karty bezgotówkowe, a za zrealizowane przejazdy otrzyma jedną zbiorczą fakturę.

Oferta

Oferta

Aplikacja

Znamy potrzeby Pasażerów taksówek jak nikt inny. Projektując naszą aplikację wzięliśmy pod uwagę oczekiwania osób poruszających się po naszym mieście.

zobacz
Oferta

Dla firm bezgotówkowo

Specjalizujemy się w obsłudze klienta instytucjonalnego. Gwarantujemy niskie ceny, dogodne warunki współpracy, a przede wszystkim terminowe i bezpieczne przejazdy. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą taxi dla firm, zapraszamy do kontaktu.

zobacz
Oferta

Wycieczki

Przewóz osób to nasza domena. Oferujemy przewóz osób indywidualnych, a także grup zorganizowanych. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo być pewni, że kierowcy mają niezbędne kwalifikacje, a pojazdy sprawdzono pod względem technicznym.

zobacz
Oferta

Transfer na lotnisko

Kraków to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, Taxi Kraków przygotowało ofertę transferów, które można wykupić z wyprzedzeniem.

zobacz
Oferta

Zakupy

Dostawę zakupów i przesyłek realizujemy w oparciu o najwyższe standardy handlowe oraz indywidualne zalecenia Klienta. Towar zakupimy we wskazanym sklepie, a całość dowozimy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

zobacz
Oferta

Przewóz gabarytów

Jeśli czeka Państwa podróż lub przeprowadzka, a liczba bagażów przekracza Państwa możliwości lokomocyjne, zachęcamy do skorzystania z oferty transportu bagażowego. Pomagamy w przeprowadzkach, transporcie mienia, a także mebli i sprzętu AGD.

zobacz

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo,
kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas
ikony