Przewóz gabarytów

Pomagamy w przewozie gabarytów – przeprowadzkach, transporcie mienia, a także mebli i sprzętu AGD. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno jeśli chodzi o transport dobytku prywatnego, jak i majątku należącego do firmy. Przewozimy przedmioty typowe, takie jak meble i elektronikę, ale też dzieła sztuki, księgozbiory, zespoły dokumentów i inne przedmioty wymagające szczególnych środków ochronnych. Wiemy, jak zabezpieczyć ładunki szczególnie wrażliwe. Działamy szybko i sprawnie, przede wszystkim jednak ostrożnie. Jeśli zatem potrzebują Państwo wsparcia w zakresie przewozu gabarytów, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Zależy nam, by jak najlepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania. Dlatego też zasady transportu bagażowego, według których działamy, są elastyczne i dostosowane do wymagań naszych Klientów. Inaczej podchodzimy do klasycznej przeprowadzki, inaczej zaś do transportu nietypowych przedmiotów o znaczących gabarytach i bardzo dużej wartości. Nasz cennik dopasowany jest także do przewozów świadczonych na rzecz osób prywatnych oraz transportu mienia firmowego.

W ramach transportu bagażowego oferujemy transport bagażu w wyznaczone miejsce, a jasne i uczciwe warunki współpracy nie przysporzą Państwu przykrych niespodzianek. Standardowa usługa obejmuje wynajęcie samochodu wraz z kierowcą. Istnieje też możliwość zamówienia drugiego pracownika, dzięki czemu cała usługa zostanie zrealizowana jeszcze sprawniej. Zachęcamy do kontaktu!

BEZPIECZNY PRZEWÓZ

TRANSPORT MEBLI

TRANSPORT AGD

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas