Courier with parcels signing document in delivery service office

Dostawa przesyłek

Naszą domeną jest przewóz osób, ale oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu dostawy przesyłek kurierskich. Klientom zapewniamy terminową i bezpieczną realizację zlecenia, a także pełne poszanowanie i ochronę mienia.

Dostawę przesyłek realizujemy w oparciu o najwyższe standardy handlowe oraz indywidualne zalecenia naszych Klientów. Umożliwiamy również zamówienie usługi z wyprzedzeniem. Mogą liczyć na nas Państwo zarówno jeśli chodzi o dostawę rzeczy drobnych, jak i pokaźnych rozmiarów gabaryty. Przewozimy przesyłki typowe, ale też pakunki oryginalne i wymagające specjalnej ochrony. Warto dodać, że współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale też przedsiębiorstwami i podmiotami publicznymi. Kładziemy akcent na wieloletnią współpracę, jeśli więc reprezentują Państwo instytucję, która potrzebuje wsparcia w tym zakresie, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Trzeba podkreślić, że bezpieczeństwo przewożonych przesyłek to nasz priorytet. Nie tylko więc korzystamy z niezawodnych aut oraz umiejętności doświadczonych kierowców, ale nasze usługi są także objęte szerokim ubezpieczeniem, które tym lepiej chroni Państwa listy i paczki.

Bezpieczeństwo to nie tylko kwestie ściśle związane z przewozem i dostawą, ale też sprawy dotyczące higieny w czasach pandemii. Zapewniamy, że również pod tym względem stosujemy zaawansowane procedury, dzięki którym mogą Państwo czuć się chronieni.

Group 11510

TERMINOWA I BEZPIECZNA REALIZACJA

Group 11565

OCHRONA MIENIA

Group 11512

ZACHOWANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas

Group 11564