Przesyłki kurierskie

Bezpiecznie, szybko oraz na czas. Nasi doświadczeni kierowcy dostarczają przesyłki kurierskie o każdej wielkości. Dbamy o to, aby paczki były właściwie zabezpieczone podczas transportu, co oznacza, że można nam powierzyć również cenne przedmioty, które sprawnie dotrą z punktu A do B. Przy tym uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, gwarantując spełnienie specjalnych wymogów, o ile takie wystąpią.

Nasi kierowcy pracują z wykorzystaniem nowoczesnych i komfortowych pojazdów, co pozwala nam dbać o ich wygodę, ale przede wszystkim o wysoki standard przewożenia paczek. Co ważne, oferowane przez nas usługi są również ubezpieczone, a więc klienci nie muszą się martwić o los ich przesyłek.

Współpraca z klientami biznesowymi

Chętnie nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi, ale również z przedsiębiorstwami oraz różnego rodzaju instytucjami. Zachęcamy zatem do kontaktu firmy oraz przedstawicieli szkół czy urzędów, w których wysyłka przesyłek jest na porządku dziennym. Gwarantujemy im możliwość cyklicznego odbioru paczek oraz listów, a następnie ich szybką oraz bezpieczną dostawę. Co ważne, dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną, bardzo korzystną ofertę, która dodatkowo może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

TERMINOWA I BEZPIECZNA REALIZACJA

OCHRONA MIENIA

ZACHOWANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas