Wycieczki

Wycieczki po mieście i okolicy? Z nami to możliwe. Każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nie jesteśmy więc zwykłą korporacją taksówkarską, a w naszej ofercie, oprócz typowego przewozu osób, znajdą Państwo także inne usługi. Pomagamy w codziennych sprawunkach, zajmujemy się transportem gabarytów, zapewniamy przewóz przy okazji imprez okolicznościowych. To jednak nie wszystko! Pochodzenie zobowiązuje, a ponieważ od lat związani jesteśmy z niezwykłym miastem, zajmujemy się również organizacją wycieczek turystycznych!

Pośród propozycji, które przygotowaliśmy, znajdą Państwo między innymi wycieczkę do Auschwitz -Birkenau, wypady do Kopalni Soli w Wieliczce oraz zwiedzanie górskich szlaków. Współpracujemy z renomowanymi agencjami przewodnickimi, dlatego mogą być Państwo pewni, że dostarczymy Wam usługę na najwyższym poziomie merytorycznym. Propozycje zamieszczone w tej zakładce to najczęściej wybierane kierunki zwiedzania, warto jednak dodać, że pozostajemy otwarci na wszystkie Państwa oczekiwania.

Zaplanuj zatem swój pobyt i już teraz kup wybraną wycieczkę. Zarezerwuj, opłać i ciesz się ze zwiedzania. O nic więcej nie musisz się martwić.

Wycieczki po Krakowie i okolicach

Nie będzie przesadą, jeśli nazwiemy Kraków stolicą polskiej turystyki. Miasto przyciąga niczym ogromny magnes, każdego roku zapraszając miliony gości. Kraków to marka kojarzona na całym świecie. Kraków to Polska w pigułce. Kraków to niezwykłe zabytki, biografie wielkich Polaków, muzea i galerie pełne dzieł najwyższej klasy. Kraków to wielka historia i niepowtarzalny klimat. Kraków to również doskonała baza wypadowa dla wszystkich, którzy pragną poznać Małopolskę i szerzej pojęte południe naszego kraju. Wielkim atutem miasta jest ciągle rozwijający się port lotniczy. Dzięki balickiemu lotnisku uroki podwawelskiego grodu mogą podziwiać przybysze z najdalszych zakątków świata. Warto zatem dodać, że organizujemy transfery z lotniska, dzięki czemu z łatwością dotrą Państwo do centrum miasta.

Największe atrakcje Krakowa

Kraków to istne zagłębie atrakcji turystycznych. Z jednej strony to zabytki, z drugiej muzea i galerie sztuki, z trzeciej natomiast miejsca, w których spędzić można wolny czas, relaksując się po całodziennym zwiedzaniu. Chyba nie ma Polaka, który nie kojarzyłby kościoła Mariackiego, zamku na Wawelu, Sukiennic, Barbakanu, Bramy Floriańskiej i Kazimierza. Kraków to także atrakcje i zabytki leżące poza ścisłym centrum, by wspomnieć choćby tynieckie opactwo, sanktuarium w Łagiewnikach oraz Fabrykę Schindlera. To zaledwie wierzchołek góry lodowej, a dodać trzeba, że również okolice miasta obfitują w niezwykłe atrakcje.

Zaplanuj swój
pobyt i kup voucher na wycieczkę

Kup eVoucher