Umowa na bezgotówkowy przewóz osób

Jesteśmy gotowi do profesjonalnego świadczenia usług przewozu osób, dostępnego całodobowo na terenie Krakowa i okolic oraz na terenie Polski we wszystkich miastach wojewódzkich. Korporacja Radio Taxi 919 dysponuje flotą kilkuset pojazdów. W swojej ofercie zapewniamy samochody typu van – 5, 6, 7 i 8 osobowe oraz pojazdy spełniające kryteria samochodu typu limuzyna (usługi VIP). Nasi taksówkarze posiadają stosowne licencje do wykonywania przewozu osób taksówką osobową, a także odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Samochody spełniają wszelkie przewidziane prawem wymagania techniczne, w tym w szczególności w zakresie bezpieczeństwa. Pojazdy posiadają ważne polisy ubezpieczeniowe OC i NNW oraz aktualne badania techniczne.

Jako pierwsi w Krakowie świadczymy usługi typu Bussines Class, które są usługami przewozu osób samochodem reprezentacyjnym typu limuzyna. Kierowców świadczących typu Bussines Class wyróżnia znajomość języka angielskiego, wysoka kultura osobista, dyskrecja i odpowiedni ubiór.
Oferujemy usługę oczekiwania na Pasażera i jego samodzielny odbiór. Wykonujemy transfery ze wszystkich portów lotniczych, dworców autobusowych i kolejowych itp..
We wszystkich naszych taksówkach należności można regulować kartami płatniczymi w systemie VISA, MAESTRO, MasterCard i American Express. Każde z naszych aut jest wyposażone w terminal płatniczy, co wyróżnia nas na rynku krakowskim i jest naszym dodatkowym atutem.

Zachęcamy zatem już dziś do kontaktu z nami i liczymy na obustronnie korzystną współpracę.

RODZAJE
WSPÓŁPRACY
rodzaje współpracy

STANDARD

ikona

MINI

Wymagana umowa ikona
Szybka rejestracja ikona
Wymagana karta płatnicza ikona
Kursy ikona ikona
Pracownicy ikona ikona
Działy ikona
Karty ikona
Bilety ikona
Vouchery ikona
Limity ikona ikona
Faktury ikona ikona

Łatwość obsługi

bezpieczny system

PERSONALIZACJA

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Zapraszamy do uzupełnienia formularzu kontaktowego

Napisz do nas

Formularz kontaktowy