Taxi-driver-talking-to-a-female-passenger-in-car

Umowa na bezgotówkowy przewóz osób

Jesteśmy gotowi do profesjonalnego świadczenia usług przewozu osób, dostępnego całodobowo na terenie Krakowa i okolic oraz na terenie Polski we wszystkich miastach wojewódzkich. Korporacja Radio Taxi 919 dysponuje flotą kilkuset pojazdów. W swojej ofercie zapewniamy samochody typu van – 5, 6, 7 i 8 osobowe oraz pojazdy spełniające kryteria samochodu typu limuzyna (usługi VIP). Nasi taksówkarze posiadają stosowne licencje do wykonywania przewozu osób taksówką osobową, a także odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Samochody spełniają wszelkie przewidziane prawem wymagania techniczne, w tym w szczególności w zakresie bezpieczeństwa. Pojazdy posiadają ważne polisy ubezpieczeniowe OC i NNW oraz aktualne badania techniczne.

Jako pierwsi w Krakowie świadczymy usługi typu Bussines Class, które są usługami przewozu osób samochodem reprezentacyjnym typu limuzyna. Kierowców świadczących typu Bussines Class wyróżnia znajomość języka angielskiego, wysoka kultura osobista, dyskrecja i odpowiedni ubiór.
Oferujemy usługę oczekiwania na Pasażera i jego samodzielny odbiór. Wykonujemy transfery ze wszystkich portów lotniczych, dworców autobusowych i kolejowych itp..
We wszystkich naszych taksówkach należności można regulować kartami płatniczymi w systemie VISA, MAESTRO, MasterCard i American Express. Każde z naszych aut jest wyposażone w terminal płatniczy, co wyróżnia nas na rynku krakowskim i jest naszym dodatkowym atutem.

Zachęcamy zatem już dziś do kontaktu z nami i liczymy na obustronnie korzystną współpracę.

RODZAJE
WSPÓŁPRACY
Business-man-sign-a-contract-investment-professional-document-agreement

STANDARD

Working-on-laptop-computer

MINI

Wymagana umowa
Szybka rejestracja
Wymagana karta płatnicza
Kursy
Pracownicy
Działy
Karty
Bilety
Vouchery
Limity
Faktury

Łatwość obsługi

bezpieczny system

PERSONALIZACJA

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Zapraszamy do uzupełnienia formularzu kontaktowego

Napisz do nas

Formularz kontaktowy