Transfery

Kraków jest miastem bardzo atrakcyjnym turystycznie, a co za tym idzie – często odwiedzanym przez podróżnych. Dla wszystkich przybyłych do nas osób mamy ofertę transportu z lotniska Balice do centrum miasta i w drugą stronę. Dzięki nam mogą Państwo szybko i komfortowo dotrzeć do hotelu, nie musząc martwić się o zawartość portfela. Wszystkie nasze usługi dostępne są bowiem w konkurencyjnych cenach! Z pewnością będą pomocne również mieszkańcom Krakowa, którzy wybierają się na urlop samolotem.

Wybierając się w podróż służbową czy na wakacje, warto zadbać o wszystkie szczegóły związane z podróżą. Zwłaszcza jeśli korzystamy z transportu lotniczego, co wymaga idealnej punktualności. Gwarancją tego jest nasza usługa Taxi Airport! Dzięki nam pokonają Państwo drogę do portu lotniczego szybko i komfortowo. Ten środek transportu jest bardziej korzystny niż inne, gdyż nie trzeba martwić się rozkładem jazdy (jak w przypadku autobusów i pociągów), a w dodatku pozwala bardzo wygodnie przewieźć nawet sporych rozmiarów bagaż.
Warto zaplanować swój przejazd z wyprzedzeniem i zamówić Taxi w naszej korporacji. Dzięki usłudze Taxi Airport na pewno dotrą Państwo na swój lot o czasie. W dodatku bardzo wygodnie, bezpiecznie i w towarzystwie miłego kierowcy. Warto dodać, że zapewniamy transfery nie tylko z portu lotniczego w krakowskich Balicach, ale obsługujemy też inne krajowe lotniska, a także świadczymy transfery w dowolnie wybrane miejsce. Propozycje zamieszczone w tej zakładce to najczęściej wybierane kierunki, warto jednak dodać, że pozostajemy otwarci na wszystkie Państwa oczekiwania.

Zaplanuj zatem swój pobyt i już teraz kup wybrany transfer. Zarezerwuj, opłać i ciesz się komfortowym przejazdem. O nic więcej nie musisz się martwić.

Zaplanuj swoją
podróż i kup voucher na transfer

Kup eVoucher