Transport lotnisko Balice

Wyjazdy wakacyjne czy służbowe powinny zostać dokładnie zaplanowane. Zwłaszcza, kiedy podróż odbywa się samolotem. Wtedy każda minuta jest na wagę złota i choćby najmniejsze opóźnienie w transporcie kosztuje dużo stresu. Dlatego transport na lotnisko Balice warto zaplanować z wyprzedzeniem.

Nasi kierowcy odbierają i przywożą pasażerów z oraz na lotnisko w Krakowie o dowolnej porze dnia oraz nocy. Wiemy, że loty odbywają się o bardzo różnych porach i często mogą się opóźniać. To dlatego usługa Taxi Airport jest elastycznym rozwiązaniem, odpowiednim dla klientów indywidualnych, całych rodzin z dziećmi czy firm.

Taxi na lotnisko w korzystnej cenie

Wiele osób obawia się, że zamówienie taxi na lotnisko będzie dużo droższe niż podróż autobusem. To spory błąd, ponieważ w naszej firmie oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, a przy tym nieoceniony jest komfort samego przejazdu. Dysponujemy bowiem flotą nowoczesnych pojazdów o różnej wielkości, dzięki czemu możemy zapewnić podróżnym przewiezienie nawet bardzo obszernego bagażu. A to wszystko w towarzystwie sympatycznego oraz pomocnego kierowcy, który zna Kraków jak własną kieszeń.

Zapewniamy transfery nie tylko z portu lotniczego w krakowskich Balicach. Możemy pojechać w dowolne miejsce, również na inne krajowe lotniska.

Zaplanuj swoją
podróż i kup voucher na transfer

Kup eVoucher