Zakupy przez telefon

Jedną z usług, którą Państwu oferujemy, są zakupy przez telefon. To znacząca wygoda, a niekiedy wprost konieczność. Szczególnie dziś, gdy sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do coraz bardziej ostrożnych zachowań, które przejawiają się choćby unikaniem miejsc zatłoczonych, a do tych bezsprzecznie należą sklepy i targowiska. Usługa, którą Państwu oferujemy, skierowana jest do seniorów i osób znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka, ale też wszystkich tych, którzy wolą nie wystawiać się na dodatkowe zagrożenia.

Realizujemy zamówienia według dokładnych wytycznych. Mogą więc liczyć Państwo nie tylko na codzienne zakupy i sprawunki, ale też wsparcie w bardziej niecodziennych oczekiwaniach. Zapewniamy, że działamy szybko i sprawnie, będąc z Państwem w ciągłym kontakcie. Dzięki temu na bieżąco modyfikujemy listę zakupów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Warto podkreślić, że realizując sprawunki, działamy tak, jak robilibyśmy zakupy dla siebie. Sięgamy zatem po produkty wysokiej jakości, pilnując przy tym budżetu, który przeznaczyli Państwo na ten cel.

Minimalizujemy zbędny kontakt z naszymi Zleceniodawcami, jeśli więc życzą sobie Państwo, by torby z zakupami zostawić „na wycieraczce”, postępujemy zgodnie z Waszą prośbą. Usługa, którą oferujemy, może opierać się na rozliczeniu bezgotówkowym, dzięki czemu eliminujemy ryzykowany kontakt osobisty praktycznie do zera.

Dodajmy tylko, że zakupy na telefon to propozycja kierowana nie tylko do osób prywatnych, ale też firm. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w tym zakresie, serdecznie polecamy nawiązanie z nami długoterminowej współpracy.

TERMINOWA I BEZPIECZNA REALIZACJA

OCHRONA MIENIA

ZACHOWANIE ZASAD BEZPIECZŃSTWA

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas