Aktualności

wycieczka autem

Wycieczka po Krakowie i okolicach taksówką? Z Radio Taxi 919 to możliwe!

Kraków to niewątpliwie gratka dla każdego turysty. Miasto ma wiele do zaoferowania zarówno gościom zagranicznym, jak i krajowym. Atrakcje dla siebie znajdzie tu właściwie każdy, bez względu na zainteresowanie. Kraków zachwyca zabytkami, obiektami sakralnymi, folklorem, kuchnią, czy wydarzeniami kulturalnymi. Co więcej, jest doskonałą bazą do wypadów w Tatry lub Wieliczki. Radio Taxi 919 przygotowało propozycję, która jeszcze uprzyjemnia pobyt w tym królewskim mieście. Zwiedzanie okolic Krakowa stało się znacznie wygodniejsze!

Kraków przyciąga tłumy

W 2018 roku do Krakowa przybyło ponad 13 milionów turystów. Dane te pochodzą z badań, jakie Małopolska Organizacja Turystyczna przeprowadziła dla Urzędu Miasta Krakowa. Tak duża popularność dawnej stolicy Polski nie dziwi. Kraków śmiało można nazwać miastem, które samo w sobie stało się międzynarodową marką. Bogata oferta turystyczna, doskonała baza noclegowa i połączenia lotnicze sprawiają, że do miasta ściągają tłumy. Kraków to cel wycieczek jednodniowych, ale i dłuższych pobytów. Turyści, którzy goszczą w stolicy Małopolski kilka dni, chętnie korzystają z dobrej lokalizacji Krakowa i „przy okazji” odwiedzają Częstochowę, Zakopane, czy Wieliczkę. Osoby, które szukają wygodnego i bezpiecznego transportu, zyskały nową możliwość.

Gwarantowany transfer z Krakowa do Częstochowy, Zakopanego, Wieliczki i Oświęcimia
Radio Taxi 919 w swojej ofercie posiada m.in. transfery grup do miast, które powinien odwiedzić każdy turysta wizytujący Kraków. Mowa o Częstochowie, a ściślej – Jasnej Górze, kopalni soli w Wieliczce oraz Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Nie można przy tym zapominać o wyjątkowej urodzie Tatr, które można podziwiać, będąc w Zakopanem. Do wszystkich tych miejsc można udać się taksówką. Radio Taxi 919 proponuje odbiór grup (liczących maksymalnie 8 osób) z dowolnego miejsca w Krakowie i transport do wyznaczonego celu. Turyści mogą liczyć na opiekę kierowcy, a po wycieczce mają zapewniony powrót do stolicy Małopolski. Rezerwacji dokonuje się z wyprzedzeniem, telefonicznie lub poprzez aplikację. Zamawiający ma pewność, że cena będzie stała, bez względu na czas i trasę wyprawy.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas