Aktualności

transfer na lotnisko

Transfery lotniskowe

Chcesz zaplanować swój przejazd z wyprzedzeniem? W ofercie naszej korporacji Radio Taxi 919 znajdziesz transfery na różnych trasach, a szczególnie transport z lotniska Balice do centrum Krakowa i w drugą stronę. Dlaczego warto zdecydować się na taką formę planowania podróży? Co powinno skłonić Cię do skorzystania z taksówkowych transferów lotniczych?

W jaki sposób zapłacisz za transfer?

Oferujemy wygodny sposób opłaty, który pozwoli Ci zamówić przejazd z wyprzedzeniem. Transfery lotniskowe są w stałej cenie i kosztują 70 złotych. Cena nie jest więc zależna od czasu i trasy przejazdu. Płatności możesz dokonać za pomocą systemu online DotPay, dokonując przelewu bankowego. Potwierdzenie zakupu dostaniesz na adres
e-mailowy. W wiadomości otrzymasz również kod, który przedstawisz następnie kierowcy przed przejazdem.

Dlaczego warto?

Zamawiając transfer lotniskowy, jesteś pewien, że dotrzesz na miejsce w około pół godziny, ponieważ standardowy czas przejazdu według naszych obliczeń wynosi 25 minut. Poczujesz się więc pewnie i komfortowo, ponieważ zaplanowałeś swój przejazd z wyprzedzeniem. W naszej ofercie znajdziesz osiem propozycji transferów do wyboru. Połowa z nich uwzględnia transport do/z lotniska Balice lub do/z lotniska Katowice-Pyrzowice, a pozostałe dotyczą przejazdów do miejsc najbardziej atrakcyjnych w Krakowie oraz jego okolic. Liczba pasażerów, która może być przewożona w ramach transferu, wynosi maksymalnie trzy osoby. Zamówić taksówkę możesz natomiast na dwa sposoby: telefonicznie lub za pomocą aplikacji.

Transfery lotniskowe w naszej ofercie

  • Kraków Centrum – Port Lotniczy Balice
  • Port Lotniczy Balice – Kraków Centrum
  • Kraków Centrum ­– Port Lotniczy Katowice/Pyrzowice
  • Port Lotniczy Katowice/Pyrzowice – Kraków Centrum

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas