Aktualności

taxi ludzie

Taxi osobowe i bagażowe w Krakowie. Oferta dla przedsiębiorców

Wiele firm nie dysponuje własną flotą samochodów, co sprawia, że potrzebują alternatywnych środków przewozu osób. Co więcej, czasami zdarza się, że w firmie zaszła nagła potrzeba przewozu większego ładunku bagażowego. Niestety firmy transportowe nie reagują dostatecznie szybko na takie zapotrzebowanie, dlatego idealnym rozwiązaniem jest przewóz bagażowy oferowany przez firmy taksówkarskie. Co ważne, bardzo często jest to rozwiązanie bardziej opłacalne.

Dlaczego firmom opłaca się korzystać z taksówek?

Wbrew pozorom, korzystanie z taksówek jest bardzo korzystne finansowo dla firm. Koszta związane z zakupem samochodów służbowych są bardzo wysokie, a wiele firm taksówkarskich ma atrakcyjne oferty dla przedsiębiorców. Co więcej, takie rozwiązanie ma wiele atutów. Przykładowo, system płatności bezgotówkowych może kontrolować, kiedy i ile pracownik może przejechać sam, a w razie konieczności, resztę kwoty może dopłacić sam. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorca może zapewnić klientom lub gościom darmowe przejazdy, co jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba delegować pracowników do przewozu gości i odebrania ich na przykład z lotniska.

Bardzo często zdarza się, że w firmie pojawiła się nagła konieczność przetransportowania większego ładunku. Taxi bagażowe to idealne rozwiązanie, ponieważ tak samo, jak w przypadku przewozu osób, działa błyskawicznie. Warto także zaznaczyć, że firma otrzymuje specjalne vouchery, które można wykorzystać w innych miastach. Jest to niezwykle przydatne w przypadku wyjazdów służbowych. Co więcej, firmy taksówkarskie oferują wygodny system rozliczeń. Za wszystkie płatności, niezależnie od tego, w jakim mieście odbyły się przewozy, można otrzymać jedną fakturę VAT. Takie rozwiązanie znacząco przyspiesza wszystkie księgowe procesy.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas