Aktualności

taxi noc

Taksówkarz – wolny zawód dla kochających jazdę

Wiele osób marzy o wolnym zawodzie. Takim, który nie jest ograniczony ścisłymi godzinami pracy. Bez obowiązku przebywania w biurze, z możliwością poznania nowych osób. Pisaliśmy już o tym, jak można zostać taksówkarzem. W tym wpisie pochylimy się nad zaletami tego zawodu.

Taksówkarz bierze sprawy w swoje ręce

Coraz częściej spotykamy osoby, które rzucają swoją pracę na rzecz zawodów wolnych. Wszak najlepiej jest pracować na siebie, prawda? Jedni decydują się przekształcić swoje pasje w źródło dochodu, a inni łączą przyjemność z zawodem. Chyba każdy z nas lubi jeździć samochodem, przemierzać dziesiątki, jak nie setki kilometrów za kółkiem swojego samochodu. Przejazd nocą, światła miasta i utwór „Kavinsky – Nightcall” delikatnie przygrywający w głośnikach. I jeszcze można na tym zarobić! Ogromną zaletą zawodu taksówkarza jest fakt, iż pracujesz kiedy chcesz. Możesz być rannym ptaszkiem albo nocnym markiem, bez względu na porę dnia, możesz pracować. Choć najlepiej nastawić się na pracę w godzinach wieczornych, szczególnie w okolicach świąt i sylwestra. Wtedy zarobisz najwięcej.

Praca w taksówce jako drugie źródło dochodu

Biorąc pod uwagę fakt, iż pracujesz kiedy chcesz, możesz połączyć zawód taksówkarza z inną pracą. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś jeździł „po godzinach” lub w weekendy i święta. A co z wydatkami? Cóż, samochodem i tak prawdopodobnie poruszasz się każdego dnia, wymiany eksploatacyjne musisz wykonywać bez względu na okoliczności, podobnie jak opłacać ubezpieczenie czy wykonywać przegląd techniczny. Radio Taxi z Krakowa jest otwarte na współpracę z nowymi kierowcami, którzy chcieliby postawić swoje pierwsze kroki w  tym zawodzie. Zapewnimy Ci dobre miejsce miejsce postojowe, dzięki któremu nie będziesz miał problemów z pozyskaniem klientów. Wystarczy, że lubisz jeździć samochodem, masz dużą cierpliwość i doskonale znasz topografię Krakowa.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas