Aktualności

krakow

Radio Taxi 919 przyjazne firmom

Nasza korporacja oferuje usługi przewozu osób w Krakowie i okolicach. Taksówkę możesz zamówić przez Internet lub telefonicznie. Oferujemy również przejazdy i transfery do najbardziej znanych miejsc Krakowa i okolic oraz dogodne połączenia taksówką z lotniska Balice. Tego typu wycieczki możesz zamówić z wyprzedzeniem za atrakcyjną cenę, kupując specjalny voucher na naszej stronie. Tak zaawansowana oferta dla osób prywatnych to nie wszystko, co możemy Ci zagwarantować. Posiadamy równie atrakcyjne propozycje przejazdów dla firm.

Przejazdy bezgotówkowe

Dogodną opcją dla firm jest profesjonalny system przejazdów bezgotówkowych. Płatność za przejazd reguluje się za pomocą karty klienta lub eVouchera. Karta klienta jest kartą personalną należącą do konkretnego pracownika. Właściciel firmy może ustalić na niej limit kwotowy przejazdów. Natomiast eVoucher to wygenerowany przez system ośmiocyfrowy kod służący do jednorazowego przejazdu. Skorzystają z niego osoby, które nie posiadają karty klienta lub te, które pragną przesłać przesyłkę bądź skorzystać z taksówki w ramach danego projektu. Na eVoucherze możesz wpisać dane osobowe lub inne istotne dla Ciebie informacje. Masz możliwość wydrukowania takiego bonu bądź przesłania go innej osobie w formie wiadomości e-mail.

Łatwość rozliczenia

Wszystkie przejazdy wykonane na rachunek danej firmy są wprowadzane do arkuszy kalkulacyjnych, dzięki temu szybko i łatwo dokonuje się wszelkich rozliczeń. Posiadamy również zestawienia statystyczne – w naszych danych możesz sprawdzić zestawienie przewozów, raport użycia kart oraz wykorzystane eVouchery.

Współpraca z korporacjami w całej Polsce

Kiedy planujesz podróż służbową, szczególnie dogodnym i opłacalnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług współpracujących z nami korporacji. Karty klienta i eVouchery korporacji Radia Taxi 919 obowiązują również w innych miastach Polski, np. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie czy Gdańsku. Otrzymasz w ten sposób tylko jedną fakturę VAT, a termin płatności jest wydłużony – może trwać nawet do 45 dni od daty jej wystawienia. Również i w tym przypadku wraz z rozliczeniem dostajesz szczegółowe zestawienie danych dotyczących liczby przejazdów oraz sposobów płatności.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas