Aktualności

szukanie taxi

Na czym polega usługa LITE?

LITE to usługa, z której korzysta coraz więcej osób. Nie wszyscy jednak wiedzą, na czym dokładnie ona polega, a także jakie są jej zalety. Pozostań z nami, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. Zachęcamy do lektury.

Czym jest LITE oraz jakie ma zalety?

LITE to określenie na usługę w przypadku której pasażerowie mają gwarantowaną cenę przewozu. Takie rozwiązanie ma oczywiście wiele praktycznych zalet. Jednym z nim jest pewność co do kosztów przejazdu, które po prostu nie zaskoczą pasażera, co czasem ma miejsce w przypadku tradycyjnych przejazdów taksówkami.

Zaletą usługi LITE jest też to, że takie rozwiązanie stosowane jest w przypadku wygodnych aplikacji na telefon. Tym samym pasażer może wcześniej oraz w bardzo wygodny sposób sprawdzić, czy koszt takiej usługi rzeczywiście mu odpowiada i czy chce z niej skorzystać. Aplikacja z funkcją LITE dostępna jest również w naszej ofercie w ramach przewozów realizowanych dla Klientów podróżujących po Krakowie.

Co w sytuacji, gdy podróż potrwa dłużej?

Koszt przejazdu obliczany jest przede wszystkim na bazie długości trasy oraz tego, ile trwać ma podróż. Co jednak, gdy np. z powodu korków uległa ona wydłużeniu? Jak się okazuje, cena w takim przypadku wciąż pozostanie taka sama, co stanowi oczywiście ogromną zaletę dla podróżującego, który nie zostanie zaskoczony wyższym kosztem.

Co gry pasażer będzie chciał wysiąść wcześniej?

Warto wspomnieć też o sytuacji, gdy to pasażer będzie chciał wcześnie zakończyć jazdę. Jednak w tym przypadku również trzeba mieć na uwadze, że cena przejazdu nie zostanie zmieniona i będzie taka, jaka została wybrana na początku, podczas akceptacji usługi. Warto o tym pamiętać podczas decydowania się na LITE.

Jak doskonale widać usługa LITE ma naprawdę wiele zalet, nie dziwi więc, skąd tak duża jej popularność. Oferujemy ją również w ramach realizowanej przez naszą firmę działalności i serdecznie zachęcamy do skorzystania z dostępnej w tym zakresie opcji. Zachęcamy też do sprawdzenia naszej strony, aby dowiedzieć się, jakie dokładnie usługi oferujemy.