Aktualności

kierowca przewożący kobietę w samochodzie

Na czym polega umowa na bezgotówkowy przewóz osób?

Obecnie coraz więcej decyduje się na transport taksówką w wybrane miejsce. Jest to wygodne rozwiązanie, które umożliwia sprawne przemieszczanie się i jest szybsze niż przejazd publicznymi środkami transportu. Jedną z wielu usług taksówkowych, jest bezgotówkowy przewóz osób stworzony z myślą o firmach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wpisem, w którym wyjaśniamy, czym jest bezgotówkowy przewóz osób i jakie są tego zalety.

Czym charakteryzuje się umowa na bezgotówkowy przewóz osób?

Usługi taksówkowe obejmują bezgotówkowy przewóz osób, który jest stworzony z myślą o instytucjach i przedsiębiorstwach. Usługa ta może być realizowana w formie comiesięcznego abonamentu, jednorazowej usługi lub w formie eVouchera. Pracownicy są rozliczani z przejazdów bezgotówkowych na podstawie spersonalizowanej karty klienta lub po wykorzystaniu elektronicznego Vouchera ze specjalnym jednorazowym kodem, przyznawanym każdemu pracownikowi danej firmy. Co ciekawe, wszelkie informacje dotyczące przewozów bezgotówkowych mogą być umieszczone w specjalnie przygotowanym raporcie. Usługa bezgotówkowego przewozu osób może być realizowana do większych miast na terenie Polski.

Dlaczego warto skorzystać z przejazdów bezgotówkowych?

Bezgotówkowy przewóz osób to wygodna forma transportu pracowników firm i instytucji. Każdy pracownik, który ma przyznaną indywidualną kartę klienta lub specjalny Voucher może wygodnie przemieszczać się po większych miastach na obszarze Polski. Co więcej, przejazdy bezgotówkowe są też wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy mogą otrzymać gotowe rozliczenie wszystkich przejazdów zrealizowanych w danym miesiącu. Ponadto otrzymują oni fakturę VAT w miesięcznych okresach rozliczeniowych z terminem płatności wydłużonym do 45 dni od daty wystawienia faktury.