Aktualności

taxi

Na czym polega doręczanie przesyłek taksówką?

Chociaż przejazdy taksówkami nadal kojarzą się głównie z indywidualnym transportem pasażerów, warto zdać sobie sprawę, że korporacje taksówkowe posiadają o wiele bogatszą ofertę. Sprawdź w naszym wpisie, co proponuje Radio Taxi w Krakowie i na czym polega doręczanie przesyłek taksówką!

Taxi dla firm, czyli bezgotówkowy przewóz osób

Swoje usługi kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, lecz również do firm oraz instytucji. Przedsiębiorcy mają do wyboru kilka form współpracy:

– comiesięczny abonament,

– usługi jednorazowe,

– przejazdy na podstawie eVoucherów.

Oferowany przez nas system przejazdów jest systemem przejazdów bezgotówkowych, w ramach którego rozliczać się można używając spersonalizowanej karty klienta lub z wykorzystaniem elektronicznego Vouchera. Wówczas każdy pracownik otrzymuje indywidualną kartę przejazdu, w formie eVoucheru z ośmiocyfrowym, jednorazowym kodem, co ogranicza liczbę lub sumę kosztów zrealizowanych przejazdów. Na Voucherze można umieścić dodatkowy opis, na przykład z danymi pracownika. W celu ułatwienia rozliczeń przedsiębiorcom opracowaliśmy dodatkowo specjalny system z funkcją eksportu danych do arkuszy kalkulacyjnych. Dzięki temu możliwe jest tworzenie zestawień przewozów, raportów użycia kart lub wykorzystanych eVoucherów. Innym sposobem rozliczeń są rozliczenia na podstawie jednej faktury VAT w miesięcznych okresach rozliczeniowych z terminem płatności wydłużonym do 45 dni od daty wystawienia faktury. Rozwozimy pracowników nie tylko po Krakowie, lecz również dowozimy do innych miast na terenie Polski.

W jaki sposób odbywa się doręczanie przesyłek taksówką?

Inną oferowaną przez nas usługą jest usługa doręczania przesyłek taksówką. Z nami możesz mieć pewność, że przesyłka dotrze na czas w idealnym stanie. Zamówiony towar zakupujemy we wskazanym sklepie, a następnie całość dowozimy pod wskazany adres z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Usługę można zamówić z wyprzedzeniem. Doręczanie przesyłek taksówką jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych przesyłek kurierskich, jest bowiem szybsze i bardziej sprawne. Możliwość zamówienia zakupów to z kolei dobre rozwiązanie, gdy mieszkasz samotnie i na przykład, z powodu choroby, nie jest w stanie wyjść na zakupy lub do apteki. W trakcie przyjęcia zabrakło napojów, czipsów lub słonych przekąsek? Zadzwoń do nas! Szybko uzupełnimy zapasy i zabawa będzie mogła trwać w najlepsze!

Stały trasy w okolicach Krakowa

Nasza korporacja taksówkowa oferuje także usługę transferów taksówkowych po najbardziej znanych trasach turystycznych wokół Krakowa. Z nami wybierzesz się do Kopalni Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu, do Częstochowy na Jasną Górę, a nawet do Zakopanego. Oferujemy także przewozy z Krakowa do portów lotniczych w Balicach oraz Pyrzowicach. Zaletą takiej formy przewozu jest możliwość indywidualnego zaplanowania godziny wyjazdu i dostosowania jej do godziny odlotu. Mając natomiast do dyspozycji naszą taksówkę w czasie wycieczki możesz oddać się spokojnemu zwiedzaniu, bez martwienia się, czy zdążysz na powrotny środek transportu publicznego.

Oferujemy także taxi bagażowe oraz możliwość transportu zbiorowego.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas