Aktualności

taxi bagaz

Jakie usługi świadczy taxi bagażowe?

Taxi bagażowe to specyficzny rodzaj taksówki. Samochód nie służy do przewozu osób, czy bagażu. Tym pojazdem w bezpieczny sposób przewożone są wielkogabarytowe przedmioty, nawet te nietypowe. Przedstawiamy usługi oferowane przez taxi bagażowe.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z taxi bagażowego?

Z taksówki korzystamy gdy nie posiadamy własnego samochodu lub z określonego powodu nie chcemy bądź nie możemy z niego skorzystać. Analogicznie można opisać działalność firm, które oferują usługę taxi bagażowe. Nie każdy dysponuje dużym pojazdem mogącym w wygodny sposób przetransportować wielkogabarytowe ładunki. Na przeciw takim potrzebom wychodzi właśnie usługa transportowa. Jest ona adresowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Co można przewieść takim samochodem? Ograniczeniem są wymiary wozu i zasady bezpiecznego poruszania się, zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Taxi bagażowe jest pomocne szczególnie podczas przeprowadzek (zarówno gdy przenosimy dobytek prywatny, jak i mienie firmy) oraz remontów. Prace remontowe najczęściej wiążą się z potrzebą transportu ciężkiego sprzętu i materiałów budowlanych, stąd możliwość skorzystania z większego samochodu jest koniecznością. Taxi bagażowe może przetransportować także pojedyncze, ponadwymiarowe przedmioty, jak meble czy sprzęt AGD.


Powierz swoje mienie profesjonalistom

Jedną z zalet opisywanej usługi transportowej jest doświadczenie personelu. Każde zlecenie wymaga odpowiedniego przygotowania oraz wiedzy jak przewieźć dany ładunek szybko, ale bez uszkodzeń. Nawet najbardziej życzliwy sąsiad czy członek rodziny nie będzie w stanie zastąpić profesjonalisty wprawionego w pracy z nietypowymi ładunkami. To bardzo ważne zwłaszcza gdy mamy do czynienia z delikatnym sprzętem lub przedmiotem o dużej wartości sentymentalnej. Dostępność taxi bagażowego także ma duże znacznie: usługa jest zamawiana na konkretny dzień i godzinę, mamy pewność jej realizacji. Poleganie na znajomych, którzy są właścicielami samochodów dostawczych nie zawsze gwarantuje osiągnięcie sukcesu. Zamawiający zwykle poznaje orientacyjne koszty usługi jeszcze przed jej wykonaniem. Cenniki niektórych firm obejmują także usługi dodatkowe, jak przechowywanie mienia w magazynie, czy pakowanie (rozpakowywanie) dobytku podczas przeprowadzki.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas