Aktualności

przesyłka

Jak odpowiednio zabezpieczyć delikatną przesyłkę?

Chcesz nadać delikatną przesyłkę? Zastanawiasz się, co zrobić, aby nie uległa ona uszkodzeniu? Pozostań z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób należy ją zabezpieczyć, dzięki czemu w całości i nienaruszona dotrze na miejsce docelowe.

Przedmioty amortyzujące wstrząsy

Podstawą zabezpieczenia delikatnej przesyłki jest umieszczenie w pudełku akcesoriów pozwalających na amortyzację wstrząsów podczas jazdy. Kluczem jest w tym przypadku niedroga i wykorzystywana na szeroką skalę folia bąbelkowa, która sprawdza się nawet wtedy, gdy przedmiot ma nietypowe kształty oraz wymiary. Folia może jednak nie wystarczyć. W przypadku delikatnych przedmiotów takich jak np. szklanki, warto wykorzystywać również specjalne, miękkie maty zabezpieczające, które uchronią przed stłuczeniem się.

Odpowiednie wypełnienie pudełka

Kluczem do zabezpieczenia przesyłki na czas transportu jest także to, aby dany przedmiot miał zapewnioną stabilną pozycję w pudełku. Oznacza to, że w trakcie jazdy nie powinien przemieszczać się po jego wnętrzu. W tym celu ponownie wykorzystuje się różnego rodzaju akcesoria, takie jak wypełniacze do paczek, które mogą być także ekologiczne. Dostawa paczek może wymagać dodatkowo zastosowania specjalnych wypełniaczy zwanych poduszkami powietrznymi, które zarówno amortyzują uderzenia, jak i świetnie zajmują dostępną przestrzeń.

Korzystanie z usług zaufanych dostawców

Nawet najlepiej zabezpieczona przesyłka może nie dotrzeć w całości do miejsca docelowego, jeśli dostawca będzie ją traktował w nieprawidłowy sposób, czyli np. rzucał zamiast przenosić. Właśnie dlatego istotnym czynnikiem jest korzystanie z usług zaufanych firm, a do wyjątkowo delikatnych przesyłek korzystanie z pomocy firm taksówkarskich takich jak nasza. Dzięki indywidualnemu podejściu przedmiot dotrze bowiem w całości w miejsce docelowe.

Już wiesz, jak zabezpieczyć delikatną przesyłkę. Aby bezpiecznie dotarła do celu, możesz skorzystać również z naszej oferty. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów.