Aktualności

portfel

Formy płatności, które oferuje taksówka

Niewątpliwą zaletą korzystania z usług naszej korporacji taxi w Krakowie jest szeroki wybór form płatności za przejazd. Jazda taksówką się opłaca! To jedyny środek transportu, w którym masz możliwość zapłacenia gotówką, kartą lub w sposób bezgotówkowy za pomocą karty stałego klienta lub eVouchera.

Płatność gotówką

To stara i sprawdzona metoda płacenia stosowana od tysięcy lat na całym świecie. Jeśli jesteś tradycjonalistą i wolisz płacić w ten sposób – nic nie stoi na przeszkodzie. Pamiętaj, że nikt nie powinien wymuszać na Tobie danej metody płatności. Masz pełne prawo do tego, by dowolnie wybrać, czy chcesz zapłacić gotówką, kartą czy w systemie przejazdów bezgotówkowych, który oferują korporacje w całej Polsce w ramach systemu Taxi360.

Płatność kartą

Wszystkie taksówki Radia Taxi 919 posiadają terminale płatnicze. Łatwo i wygodnie możesz zapłacić za kurs PayPassem lub tradycyjną metodą. Dziś, gdy płatność kartą jest tak powszechnie dostępna w wielu miejscach, trudno by zabrakło jej w nowoczesnej taksówce. Uwaga: może się zdarzyć, dość rzadko, ale jednak, że terminal w taksówce jest zepsuty, wówczas kierowca ma obowiązek poinformowania Cię o tym, zanim wyruszycie w trasę.

Bezgotówkowy system płatności

Naszym zdecydowanym atutem jako korporacji jest możliwość płacenia za kurs metodą bezgotówkową. Na czym ona polega? Możesz skorzystać z usług taksówki dzięki karcie stałego klienta lub eVouchera. Kartę stałego klienta polecamy szczególnie firmom i biznesmenom, ponieważ posiada miesięczny okres rozliczeniowy. Przez ten czas mierzona jest liczba przejazdów taksówką, a na koniec podawane są wszystkie dane statystyczne, które wcześniej notuje się w specjalnych arkuszach kalkulacyjnych. Czysta wygoda i profesjonalizm! Kolejną metodą bezgotówkowej opłaty za kurs jest używanie eVouchera. Czym on jest? To jednorazowy kod składający się z ośmiu cyfr – można wykorzystać go samemu bądź przekazać innej osobie w formie wiadomości e-mail. To opcja, dla osób, które nie posiadają karty, a chciałyby skorzystać z bezgotówkowego sposobu płatności.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas