Aktualności

taksowki

Dlaczego wolimy nowoczesne taksówki?

Czasy się zmieniają, społeczeństwo ma coraz więcej potrzeb materialnych i konsumpcyjnych, dlatego też standardy taksówkowe stają się coraz wyższe. Klienci cenią sobie przede wszystkim wygodę i luksus. Chcą mieć poczucie, że płacą za coś, co rzeczywiście sprawia im przyjemność i ułatwia życie.

Wygląd korporacyjnych taksówek i usposobienie taksówkarzy

W zapomnienie odeszła era zaniedbanych taksówek i równie zaniedbanych kierowców. Dziś każda szanująca się korporacja stawia wysokie wymagania swoim taksówkarzom. My akurat cenimy sobie kulturę osobistą, schludność, kontaktowość, ale przede wszystkim cierpliwość i opanowanie u naszych kierowców. To pozwala stworzyć dobry wizerunek firmy i profesjonalną markę, jaką jest w Krakowie Radio Taxi 919. Chcemy, aby samochody w naszej korporacji były sprawne, ponieważ dbamy w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo klientów. W związku z tym od kandydatów na kierowców taxi oczekujemy sprawnych aut, które później kompleksowo i systematycznie kontrolujemy pod względem technicznym.

Jakie samochody preferujemy?

Dzisiejsza taksówka nie może być olsdskulową marką, która kojarzy się z dobrobytem, ale z czasów PRL-owskich. Dlatego do pracy przyjmujemy wyłącznie kierowców z zadbanymi i dobrze utrzymanymi samochodami i choć nie muszą być one najnowszymi modelami na rynku, warto by miały poziom z segmentu D lub E. Sami klienci wolą nowsze samochody, ponieważ czują się w nich znacznie bezpieczniej, a i komfort jazdy w takiej taksówce jest wyższy. Cisza podczas jazdy, wygodne siedzenia i czyste wnętrze – to bardzo ważne cechy, których oczekuje się od nowoczesnej taksówki. Jak wynika z wielu badań statystycznych, klientela taxi to głównie osoby od 35. do 50. roku życia. Jazda taksówką to dla nich możliwość szybkiego przejazdu po mieście w celach służbowych. Takie osoby pragną więc, aby komfort jazdy był zapewniony w najwyższym stopniu, ale liczą również na szybki czas dojazdu do wskazanego miejsca. Nowoczesna taksówka musi więc podążać za tymi wymaganiami klientów i spełniać ich oczekiwania.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas