Aktualności

przejazd taksowka

Dlaczego warto korzystać z taksówek?

Taksówki, oprócz przewozu klientów po terenie miasta z punktu A do punktu B, pełnią także wiele innych funkcji. Dzięki nim łatwiejsze staje się między innymi dostarczenie przesyłki czy zaplanowanie zwiedzania. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z taksówek?

Dlaczego warto korzystać z taksówek, przemieszczając się po mieście?

Warto zamienić środki transportu publicznego na taksówkę podczas przemieszczania się po mieście z wielu różnych powodów. Przede wszystkim dotrzesz wszędzie na czas – problemem przestanie być spóźniający się autobus lub korki. Podczas gdy autobusy mają stałą trasę przejazdu, kierowca taksówki może ją modyfikować w zależności od natężenia ruchu na danej trasie i unikać zakorkowanych ulic. Dzięki nam nie spóźnisz się na pociąg, samolot, na wizytę u lekarza lub na biznesowe spotkanie. Równie istotny jest komfort przejazdu taksówką, nieporównywalny do komfortu podróżowania środkami transportu zbiorowego. Jest to szczególnie istotne dla osób starszych lub mających problemy z poruszaniem się. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki, które sprawiają, że przejazdy taksówką stają się opłacalne. Ponadto, decydując się na taksówkę, zyskujesz większą swobodę, nie będąc uzależnionym od sztywnych rozkładów jazdy. Wystarczy, że zadzwonisz do nas z kilkuminutowym wyprzedzeniem. Co bardzo istotne w czasie pandemii COVID-19, w naszej taksówce jesteś dużo bardziej bezpieczny i mniej narażony na zarażenie się wirusem, aniżeli podróżując środkami transportu zbiorowego.

Doręczanie przesyłek jako dodatkowa usługa taksówkowa

Warto korzystać z taksówek także wtedy, gdy istnieje konieczność doręczenia przesyłki, towaru lub zakupów. Zamówiony towar zakupujemy w sklepie wskazanym przez klienta, a następnie całość dowozimy pod określony adres z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przesyłka w transporcie nie zniszczy się, nie uszkodzi ani nie zawilgotnieje. Doręczanie przesyłek taksówką jest szybsze i bardziej sprawne, aniżeli w tradycyjnych firmach kurierskich, dlatego warto skorzystać także i z tej, oferowanej przez nas usługi. Zajmujemy się nie tylko doręczaniem przesyłek, lecz również doręczaniem zakupów, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy na przykład jesteś chory i mieszkasz samotnie. Jeśli w trakcie przyjęcia zabrakło napojów, czipsów lub słonych przekąsek, zadzwoń do nas, a szybko uzupełnimy twoje zapasy.

Dlaczego warto skorzystać z taksówki podczas wakacji w Małopolsce?

Kolejną sytuacją, w trakcie której warto skorzystać z naszych usług, jest… zwiedzanie Krakowa i okolic. Nasza korporacja taksówkowa oferuje usługę transferów taksówkowych po najbardziej znanych trasach turystycznych wokół Krakowa, takich jak:

– Kopalnia Soli w Wieliczce,
– Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu,
– Jasna Góra w Częstochowie,
– Zakopane.

Wynajęcie taksówki na czas wycieczki pozwoli ci oddać się spokojnemu zwiedzaniu, bez konieczności dostosowania się do rozkładów jazdy autobusów lub pociągów. Dzięki nam zaplanujesz zwiedzanie zgodnie z twoimi indywidualnymi potrzebami i w odpowiadającym ci tempie. Oferujemy również przewozy z Krakowa do portów lotniczych w Balicach oraz Pyrzowicach, co pozwala indywidualnie zaplanować godzinę wyjazdu oraz dostosować ją do godziny odlotu.

Na czym polega bezgotówkowy przewóz osób?

Kolejną formą usługi taksówkowej, z której warto skorzystać, jest bezgotówkowy przewóz osób, stworzony z myślą o firmach oraz instytucjach. Może być on realizowany w formie comiesięcznego abonamentu, jednorazowej usługi lub eVoucherów. Rozliczenie tego typu przejazdów pracowników następuje na podstawie spersonalizowanej karty klienta lub z wykorzystaniem elektronicznego Vouchera z ośmiocyfrowym, jednorazowym kodem, przyznawanym każdemu pracownikowi. Dodatkowo opracowaliśmy specjalny system z funkcją eksportu danych do arkuszy kalkulacyjnych, służący do tworzenia zestawień oraz raportów. Wystawimy także faktury VAT w miesięcznych okresach rozliczeniowych z terminem płatności wydłużonym do 45 dni od daty wystawienia faktury. Pracowników dowozimy do wszystkich większych miast na terenie Polski.

Warto zatem korzystać z taksówek ze względu na komfort jazdy, atrakcyjne ceny oraz szeroki wachlarz usług taksówkowych.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas