About us

Jesteśmy korporacją z wieloletnim doświadczeniem. Blisko cztery dekady spędzone w branży pozwoliły nam doskonale poznać oczekiwania naszych Klientów. Zdobyliśmy również kapitalne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć nawet na najbardziej niecodzienne potrzeby Pasażerów.

Świadczymy szeroki wachlarz usług, podejmując się zleceń typowych, ale też zadań wymagających specjalnych umiejętności. Zajmujemy się przewozem osób, ale mogą liczyć Państwo na nasze wsparcie również na innych polach. Pomagamy w przeprowadzkach, transportujemy gabaryty, dowozimy zakupy, zapewniamy przewóz z portu lotniczego i pomagamy w organizacji wycieczek oraz innych imprez turystycznych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne są usługi transportowe na najwyższym poziomie!

Naszym ogromnym atutem jest doświadczenie i umiejętności kierowców. Współpracujemy jedynie z profesjonalistami, którzy nie tylko doskonale znają swój fach, ale też uwielbiają kontakt z ludźmi i dynamiczną pracę w często niełatwych warunkach. Doskonale rozumiemy, że w naszych rękach spoczywa nie tylko Państwa komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Właśnie dlatego szczególny nacisk kładziemy na umiejętności kierowców, ich doskonałą orientację w terenie, ale też sprawność floty. Auta, które oddajemy do Państwa dyspozycji, regularnie przechodzą przeglądy oraz niezbędne naprawy i remonty. Korzystamy również z zaplecza technicznego najwyższej klasy.

Tradycyjnie i nowocześnie

Początki naszej korporacji sięgają lat osiemdziesiątych minionego wieku. To czasy, które wspominamy dziś z rozrzewnieniem, warto jednak pamiętać, że panujące wówczas warunki dalekie było od komfortu. Na postojach ustawiały się długie kolejki chętnych pasażerów, natomiast chronicznie brakowało aut. Jako jedni z pierwszych w mieście wprowadziliśmy łączność radiową, co zdecydowanie usprawniło naszą pracę, przekładając się na wygodę Klientów. Numer 919 to dla wielu krakowian synonim sprawnej i wygodnej usługi taksówkarskiej.

Śledzimy trendy, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że współczesny Pasażer przywykł już do innych standardów. Oprócz tradycyjnej drogi telefonicznej, jesteśmy do Państwa dyspozycji również w ramach specjalistycznej aplikacji.

I choć zmieniły się czasy i środki, jakość naszych usług nie spadła. Korzystamy z profesjonalnych systemów dyspozytorskich, bazujących na najnowszych technologiach informatycznych. Nawiązując do najlepszych rozwiązań światowych, nieustannie budujemy doskonałość.

obraz
obraz box

Radio Taxi 919 – do Państwa dyspozycji!

Zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni i zawsze wtedy, kiedy potrzebują Państwo naszego wsparcia. Tacy właśnie jesteśmy! Pozostajemy do Waszej dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zapewniamy także możliwość wcześniejszego zaplanowania podróży.

Warto dodać, że kładziemy wielki nacisk na przejrzystość i rzetelność systemu rozliczeń, by wspólna podróż pozostawiła po sobie jedynie dobre wspomnienia. Nasi kierowcy to nie tylko profesjonaliści w swoim fachu, ale też ludzie o nienagannych manierach oraz kulturze osobistej. Mogą więc być Państwo pewni, że czas spędzony w taksówce minie szybko i w doborowy towarzystwie.

Serdecznie zapraszamy do zamówienia naszego komfortowego i taniego TAXI! Mogą to Państwo zrobić za pomocą aplikacji, telefonicznie lub na naszej stronie internetowej.

Oferta

Oferta

Aplikacja

Znamy potrzeby Pasażerów taksówek jak nikt inny. Projektując naszą aplikację, wzięliśmy pod uwagę oczekiwania osób poruszających się po naszym mieście.

zobacz
Oferta

Dla firm bezgotówkowo

Specjalizujemy się w obsłudze klienta instytucjonalnego. Gwarantujemy niskie ceny, dogodne warunki współpracy, a przede wszystkim terminowe i bezpieczne przejazdy. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą taxi dla firm, zapraszamy do kontaktu.

zobacz
Oferta

Wycieczki

Przewóz osób to nasza domena. Oferujemy przewóz osób indywidualnych, a także grup zorganizowanych. Stanowimy doskonałe wsparcie dla wszystkich, którzy pragną poznać Kraków i jego okolice. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo być pewni, że kierowcy mają niezbędne kwalifikacje, a pojazdy sprawdzono pod względem technicznym.

zobacz
Oferta

Transfer na lotnisko

Kraków to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, Taxi Kraków przygotowało ofertę transferów do portu lotniczego i z powrotem , które można wykupić z odpowiednim wyprzedzeniem.

zobacz
Oferta

Zakupy

Dostawę zakupów i przesyłek realizujemy w oparciu o najwyższe standardy handlowe oraz indywidualne zalecenia Klienta. Towar kupujemy we wskazanym sklepie, a całość dowozimy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

zobacz
Oferta

Przewóz gabarytów

Jeśli czeka Państwa podróż lub przeprowadzka, a liczba bagażów przekracza Państwa możliwości lokomocyjne, zachęcamy do skorzystania z oferty transportu bagażowego. Pomagamy w przeprowadzkach, transporcie mienia, a także mebli i sprzętu AGD.

zobacz

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

Zapraszamy do uzupełnienia formularzu kontaktowego

Formularz kontaktowy