Formy płatności w taksówce – czego oczekiwać?

Taxi bez tajemnic. W jaki sposób można zapłacić za kurs taksówką?

płatność w taxówce

Coraz chętniej korzystamy z taksówek jako alternatywy m.in. dla podróżowania komunikacją miejską. Przez lata zmieniły się nie tylko standardy działania korporacji taksówkowych, ale także sposoby płatności za kurs. Płatności bezgotówkowe stały się znakiem rozpoznawczym XXI wieku, dlatego oczekujemy możliwości skorzystania z tej formy płatności także w taksówce. Wyjaśniamy, w jaki sposób można zapłacić za kurs taksówką.

Usługi taxi kiedyś i dziś…

Niegdyś korzystanie z taksówki wiązało się jedynie z możliwością płatności gotówką w rodzimej walucie. Utrudniało to życie nie tylko zagranicznym turystom. Od dłuższego czasu standardy działania korporacji taxi znacząco się zmieniły i zostały dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Obecnie za taksówkę możemy zapłacić na wiele różnych sposobów, wybierając opcję, która najbardziej nam odpowiada. Gotówka, karta płatnicza, a także coraz bardziej popularne karty stałego klienta i eVouchery na przejazdy zapewniają komfort oraz wygodę niezależnie od tego, jak często korzystamy z taksówek.

Różne formy płatności w taksówce – wyznacznik korporacji przyjaznej klientom

W naszej korporacji taxi dbamy o zadowolenie wszystkich klientów, zapewniając możliwość płatności za kurs w tradycyjny oraz nowoczesny sposób. Dzięki temu podróżujące z nami osoby nie muszą martwić się tym, że nie mają przy sobie gotówki i szukać bankomatu. Co więcej, nasi klienci nie muszą nawet mieć przy sobie karty płatniczej! Honorujemy płatności w formie bezgotówkowej za pomocą karty stałego klienta oraz eVouchera. To znaczne ułatwienie np. w przypadku wyjazdów służbowych – klienci biznesowi mogą w ten sposób rozliczać się za kursy w systemie miesięcznym, co jest opcją korzystną pod wieloma względami. W przypadku eVouchera płatność jest jeszcze prostsza – klient podaje otrzymany kod i w ten sposób płaci za kurs naszą taksówką lub może przekazać kod innej osobie. Dbamy o naszych klientów na każdym etapie współpracy. Staramy się także ułatwić Państwa życie, dlatego zapewniamy możliwość płacenia za kurs na wiele różnych sposobów.

loga