Aktualności

przeprowadzka taxi

Planujesz przeprowadzkę? Wynajmij taksówkę bagażową

Planujesz przeprowadzkę? Nie jesteś w stanie przewieźć wszystkich rzeczy własną „osobówką”? Dobrym rozwiązaniem, które pozwoli szybko i sprawnie przetransportować Twój dobytek będzie wynajęcie taksówki bagażowej. Nie da się ukryć, że planowanie i realizacja przeprowadzki nie należą do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych czynności. Często zdarza się, że dopiero w momencie pakowania zgromadzonych w mieszkaniu przedmiotów zdajemy sobie sprawę, jak wiele nazbieraliśmy ich przez lata… Często okazuje się, że z uwagi na zbyt dużą liczbę pudeł i pudełeczek przewiezienie dobytku własnym samochodem osobowym nie będzie możliwe. Zarówno wnętrze auta, jak również bagażnik mają przecież ograniczoną pojemność, a wykonywanie kilku czy kilkunastu kursów może okazać się bardzo kosztowne. Zwłaszcza, jeśli oba punkty dzieli na mapie kilkadziesiąt kilometrów. Czy dobrym rozwiązaniem okaże się wynajęcie taksówki bagażowej?

Kiedy warto wybrać taxi bagażowe?

Taxi bagażowe sprawdzi się w przypadku niewielkiej lub średniej przeprowadzki. Jeśli do nowego lokum przewozisz jedynie kilka sztuk rozkładanych mebli oraz przedmioty osobistego użytku i odzież, bagażówka okaże się strzałem w dziesiątkę. Wysoka ładowność bagażowych taksówek sprawi, że wszystkie potrzebne dobra przetransportujesz w czasie 1 kursu. A to przełoży się na spore oszczędności. Oszczędność pieniędzy nie jest jednak jedynym powodem, dla którego warto wybrać taxi bagażowe. Kraków jest dużym miastem, w którym codzienne korki to przykra rzeczywistość. Ogromnym walorem takiego rodzaju transportu jest również oszczędność czasu. Otwarci na potrzeby klientów kierowcy realizują kursy także w nocy. A to, jak nietrudno zgadnąć pozwala uniknąć niepotrzebnych przestojów i przyspieszyć czas przejazdu.

Koszty wynajęcia bagażówki w praktyce

Ceny i zasady naliczania kosztów mogą różnić się w zależności od konkretnej korporacji. W przypadku Radio Taxi 919 pierwsza godzina wynajęcia bagażówki kosztuje 60 zł. Każda następna – 50 zł. Jeśli kurs będzie realizowany poza granicami miasta, każdy przejechany kilometr do dodatkowy koszt 2 zł. Cena ta podlega jednak negocjacjom.

Więcej o naszych przewozach osobowych i innych usługach dowiedzą się Państwo, kontaktując się bezpośrednio lub telefonicznie z naszą firmą.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z prezentowaną ofertą.

Napisz do nas