Informujemy o zmianie formatu naklejki promującej aplikację Taxi Polska. Dotychczasową dużą naklejkę na tylną szybę można zastąpić nową małą naklejką.

Naklejka jest zdecydowanie mniejsza, ma wymiary 53 cm x 16 cm, nie utrudnia widoczności i może być umieszczana na magnesach. Uwaga: naklejka posiada tzw. folię transportową, której należy użyć do prawidłowego umieszczenia na szybie, karoserii lub magnesie. Folia jest konieczna, ponieważ naklejka składa się tylko z liter i znaków tj. nie posiada żadnego tła.

Nowa naklejka powinna być umieszczona na bocznych prawych tylnych drzwiach, na tylnym prawym błotniku lub tylnej prawej szybie w przypadku samochodów typu van lub kombi lub na tylnej szybie lub klapie bagażnika.

Koszt nowej naklejki: 20 zł brutto. Nie ma obowiązku natychmiastowej wymiany naklejek.

AKTUALNE PRAWIDŁOWE OKLEJENIE:

DUŻE LOGO Radio Taxi 919 i herb z numerem bocznym na przednich prawych i lewych drzwiach.

INFORMACJA o akceptacji kart płatniczych i systemie Taxi360
Mała prostokątna dwustronna naklejka z szachownicą umieszczona na lub w bezpośrednim sąsiedztwie tylnych prawych drzwi samochodu.

NAKLEJKI (SZARFY) Taxi Polska 19100 na prawych i lewych tylnych drzwiach.
Do wyboru dwie wersje kolorystyczne (na jasne i ciemne samochody). Szarfy Taxi Polska 19100 powinny być umieszczone na prawych i lewych tylnych drzwiach poniżej linii szyby (w większości samochodów pomiędzy klamką a szybą). W przypadku samochodów typu van dopuszcza się umieszczenie naklejek na tylnych błotnikach poniżej linii szyby.

NAKLEJKA „Zamów nas przez aplikację Taxi Polska” na boczne prawe tylne drzwi lub na tylny prawy błotnik lub tylną prawą szybę w przypadku samochodów typu van/kombi lub na tylną szybę lub klapę bagażnika.

GALERIA KRAKOWSKA: szarfa na tylnej szybie lub w innym widocznym miejscu z tyłu samochodu oraz pokrowce na zagłówki przednich foteli. UWAGA: podczas obsługi postoju na Płycie Centrum należy usunąć naklejkę CH Zakopianka.

CENTRUM HANDLOWE ZAKOPIANKA: szarfa na tylnej szybie lub w innym widocznym miejscu z tyłu samochodu.
UWAGA: kierowcy obsługujący postój przy CH Zakopianka na czas jego obsługi mają obowiązek zamiany naklejki Galerii Krakowskiej na naklejkę CH Zakopianka.

CENTRUM HANDLOWE CZYŻYNY: brak dodatkowego oznakowania. UWAGA: w trakcie obsługi postoju komercyjnego przy CH Czyżyny należy usunąć naklejkę Galerii Krakowskiej lub CH Zakopianka.

UWAGA: Naklejki na tylną szybą samochodu mogą być umieszczone na sztywnej plexi pod warunkiem, że szyba nie jest przyciemniana. Nie umieszczamy naklejek za tylną szybą bez plexi tj. na samych przyssawkach.