Aktualności

aplikacja mobilna taxi

Jak działa nasza aplikacja mobilna?

Nasza aplikacja mobilna taxi powstała z myślą o potrzebach pasażerów. Każda osoba korzystająca z aplikacji mobilnej może sprawnie zamówić tani i bezpieczny przejazd w określone miejsce. Ponadto pasażerowie mogą na bieżąco otrzymywać powiadomienia o aktualnych promocjach. W poniższym artykule wyjaśniamy, na czym dokładnie polega działanie aplikacji mobilnej taxi i co jeszcze można w niej znaleźć.

Na czym polega działanie aplikacji mobilnej taxi?

Aplikacja mobilna taxi to narzędzie, które umożliwia zamawianie taksówek za pomocą smartfona. Wystarczy tylko pobrać aplikację, zarejestrować się poprzez podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz danych. Następnie pasażer może wygodnie złożyć zamówienie na przejazd, określić trasę i wybrać preferowany typ pojazdu. Cała procedura zajmuje krótką chwilę i jest bardzo prosta. Ponadto klient przed zaakceptowaniem zamówionego kursu dostaje informacje o kosztach przejazdu. Co więcej, aplikacja mobilna taxi umożliwia też płatność kartą płatniczą lub dokumentem bezgotówkowym w aplikacji.

Co jeszcze można znaleźć w aplikacji mobilnej taxi?

Nowoczesne aplikacje mobilne taxi umożliwiają swoim pasażerom śledzenie na bieżąco trasy przejazdu, a dodatkowo pozwalają na udostępnienie trasy przejazdu bliskiej osobie. Dzięki temu jazda taxi jest bezpieczna i komfortowa. Dodatkowo aplikacja mobilna ma opcję geolokalizacji, dzięki której nie trzeba za każdym razem wpisywać  adresu odbioru. Ponadto klient może ustawić domyślny sposób płatności za kurs. Warto też wspomnieć o tym, że aplikacja mobilna taxi ma wgrany system ocen kierowców z opcją skomentowania ich umiejętności. Dodatkową opcją dla pasażerów jest możliwość wybrania rodzaju pojazdu lub przewozu przesyłki.